"I made your clothes" 0
I made your clothes

Kto zrobił moje ubranie?

Dziś chcemy wam przedstawić trzy wyjątkowe osoby, bez których nie byłoby BB. Zawsze podkreślamy, że w BB mamy szczęście do ludzi i to ludzie wokół nas tworzą z nami tą markę. A dzisiaj chcemy wam przedstawić najważniejsze - te, które „robią nasze ubrania”!

Oto nasze dwie krawcowe - Beata i Justyna oraz nasz konstruktor - Paweł. Mówimy o nich, chwalimy, opowiadamy jak dobrze nam się razem pracuje, ale do tej pory jeszcze ich nie podzieliłyśmy się ich wizerunkami. Pewnie trochę się bałyśmy, że nam ktoś ich ukradnie ;)

 

 

 

 

 

BEATA:

Z Beatą jesteśmy od samego początku, to nasza doradczyni od wszystkiego i osoba, która żadnej pracy się nie boi. Ma malutką szwalnię w Bytomiu i bardzo dużo szyje sama ❤️

 

JUSTYNA:

Justynę znalazłyśmy trochę później, wydeptałyśmy ścieżki w Bytomiu, żeby ją znaleźć, bo my zawsze lubimy mieć wszystko i wszystkich blisko. I trafiłyśmy na złoto. Na co dzień Justyna szyje suknie ślubne, i jest świetna w tym co robi, precyzyjna i nigdy nas nie zawiodła!

 

PAWEŁ:

 

Pawła znamy dzięki Beacie, dobrze się rozumiemy, konstruuje dla nas bardziej i mniej skomplikowane modele. Doradza i odradza czy coś będzie wygodne czy nie, a my słuchamy się zawsze. No... prawie ;)

Przedstawiamy wam dzisiaj wszystkich zmotywowane przez wydarzenie – Fashion Revolution Week 2021, które trwa cały tydzień. To tydzień upamiętniający tragiczne wydarzenia z 2013 roku w kompleksie fabrycznym Rana Plaza w Bangladeszu.

Fashion Revolution Week, organizowany przez Fashion Revolution Poland (oddział Fashion Revolution) stał się największą coroczną globalną kampanią wzywającą przemysł modowy do odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Zmusza nas do myślenia o prawach człowieka i prawach przyrody w obliczu kryzysu klimatycznego, kryzysu bioróżnorodności, rozwoju pandemii, zmian środowiska pracy, nierówności płci i nierówności socjoekonomicznych w przemyśle mody.

Pytajcie wytwórców marek odzieżowych kto dla nich szyje i z czego szyją nasze ubrania!

#imadeyourclothes

 

 

 

Zdjęcia: Karolina Jakoweńko

 

Przeczytaj też:

Len. Sześć mitów i jeden grzech.

Dlaczego len jest tkaniną przyszłości

Możesz się polenić. Do pielęgnacji lnu porad kilka

_____________________________________________________________

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl