Len jesienią, czyli trzecie urodziny BB 0
Len jesienią, czyli trzecie urodziny BB
3 lata temu pełne naiwnej nadziei, że len można sprzedawać w zimie, kliknęłyśmy: Aktywuj sklep.
 
Tak wystartowała nasza strona. Chciałyśmy się zakamuflować, uciec do internetu, jakby nie wierząc, że w Bytomiu będzie ktoś do nas chciał przyjść, a co dopiero kupić sukienkę. A potem okazało się, że to nasza lokalność jest naszą mocą. I mimo, że większość z Was wcale nie jest z Bytomia, to czujecie i Wy i my, ogromną potrzebę, żeby to miejsce było otwarte (przynajmniej raz w tygodniu).
 
Trochę też na początku chowałyśmy się my same, za naszymi ubraniami, zapraszałyśmy inne dziewczyny do noszenia lnianych sukienek. Ale to też z czasem zrozumiałyśmy, że to miejsce i my właśnie tworzymy tą markę. Coraz częściej się pokazujemy. I coraz nam z tym i łatwiej i lepiej. Polubiłyśmy pozowanie do zdjęć.
 
I na końcu, a właściwie na początku jest on, LEN. W lecie to cudna, naturalna tkanina, którą uwielbiacie nosić. A teraz, na jesień, w zimie? Cały czas nad tym pracujemy, żeby Wam pokazać jak nosić len też w te pory roku. Zobaczcie zdjęcia zrobione w ostatni weekend października. W płaszczach, szalach, czapkach, rajstopach, wysokich butach. I w lnianych sukienkach!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl