100 % LEN

Wybrałyśmy len, bo dla nas wszystko ma znaczenie. W Bäckerei Bytom nic nie jest przypadkowe.

Len jest tkaniną naturalną. Produkowaną w sposób rzemieślniczy od wieków, rośnie w naszej strefie klimatycznej – dlatego nam służy.
Len rozkochał nas w sobie, bo jest piękny i ma wspaniałe właściwości.
Utrzymuje energetykę ciała – zimą trzyma ciepło, latem walczy o stałą temperaturę nie powodując nadmiernego przegrzewania skóry.

Skoro rośnie w ziemi, to czerpie z niej energię. Dlatego w postaci tkaniny utrzymuje swoje naturalne właściwości przekazując je nam. To powoduje, że chce nam się żyć w radości i harmonii z otaczającą nasz rzeczywistością, nawet tą miejską.

Ważny jest kolor – jego symboliczne znaczenie oraz wpływ na naszą psychikę. Kolor może napędzać nasze dobre samopoczucie, chronić nas, stanowić o naszej wartości. Bo wszystko to działa na nas oraz tych którzy mijają nas na ulicach.

Krój
naszych ubrań jest kolejnym akcentem, który pomaga nam w zdobywaniu świata.
Dlatego w naszych fasonach nic nie jest przypadkowe: raczej luźne, przewiewne, aby energia swobodnie przepływała; minimalistyczne i wygodne.

Wierzymy, że dobrym lnianym ubraniem poprawiamy jakość naszego życia, przywracamy porządek w naszym ciele, walczymy z dysharmonią w umyśle, ale także walczymy o jakość życia na naszej planecie.

Dla nieprzekonanych: proponujemy założyć, pochodzić i zobaczyć różnicę.

Poza tym LEN WYGLĄDA PIĘKNIE.
A IM LEN JEST STARSZY, TYM LEPSZY.

Lniane szaledo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl